KrainaKiko.pl dla najmłodszych OD INTERIA.PL i Phoenix Press

INTERIA.PL - we współpracy z Phoenix Press, jednym z największych polskich wydawnictw prasy kolorowej, będącym częścią Bauer Media Group - uruchomiła serwis KrainaKiko.pl, dedykowany najmłodszym użytkownikom internetu.

Serwis przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat i powstał pod okiem psychologów, pedagogów, nauczycieli, rodziców oraz samych dzieci, które z chęcią testowały witrynę.

Zabawa i nauka

Reklama

Główną ideą było stworzenie serwisu, łączącego zabawę z edukacją najmłodszych. Bohaterem i przewodnikiem po serwisie jest Małpka Kiko - postać wybrana przez dzieci podczas testów. Kiko żyje w tajemniczym, zapomnianym przez dorosłych miejscu - na placu zabaw, ulokowanym na obrzeżach miasta.

Tam Małpka mieszka, uczy się i bawi. Jest bardzo wesoła i dowcipna, ale oprócz poczucia humoru i zabawnego usposobienia, posiada także wiedzę i umiejętności niezbędne do wartościowej zabawy i pomocy dzieciom w nauce.

Kolorowy i interaktywny świat

KrainaKiko.pl to w pełni interaktywny i kolorowy świat, w którym najmłodsi mogą uczyć się poprzez doskonałą zabawę. Serwis składa się z trzech krain: Umiejętności, Rozrywki i Edukacji. W każdej z nich znajduje się po kilka zabaw-gier, w których Małpka Kiko zaprasza dzieciaki do  zabaw, które uczą je m.in. właściwego dobierania garderoby do pogody, podstaw przyrządzania potraw, segregowania odpadów, rysowania, korzystania z myszki, klawiatury, czy nawet kamerki internetowej.

Ponadto, dzieci ćwiczą rozpoznawanie kształtów, kolorów, czy wreszcie liter i cyferek. Wszystko w formie radosnej zabawy z wesołą małpką, dzięki której czas spędzony przed komputerem staje się naprawdę wartościowy.

Sprawdź na: KrainaKiko.pl

Dowiedz się więcej na temat: serwis dla dzieci | zabawa | małpka | zabawa interaktywna | gra komputerowa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje