Aplikacja na smartfony z zabawami dla dziecka

Świeżo upieczeni rodzice bywają przytłoczeni nieoczekiwanymi sytuacjami, z którymi muszą się zmierzyć w pierwszych miesiącach życia dziecka. Okres ten ma kluczowe znaczenie dla dalszego jego rozwoju.

By wesprzeć rodziców producent mleka modyfikowanego Enfamil stworzył aplikację mobilną AmazingBaby. Dzięki udostępnionym w nowoczesnej aplikacji na telefon ćwiczeniom oraz zabawom rodzice mają szanse stymulować prawidłowy rozwój swojego dziecka.

Reklama

Pierwsze słowo czy pierwszy krok to tylko niektóre z kluczowych etapów rozwoju dziecka, na które czeka każdy świeżo upieczony rodzic. 

Stymuluj rozwój swojego dziecka

Pierwszy rok życia dziecka jest pełen ważnych momentów: od reagowania na dźwięki do umiejętności podnoszenia głowy. Każde dziecko osiąga je we własnym czasie, dlatego konieczne jest zapewnienie mu odpowiedniej stymulacji ze strony rodziców. AmazingBaby to mobilna baza wiedzy o prawidłowej stymulacji rozwoju dziecka.

Aplikacja na smartfony zawiera 17 wybranych propozycji ćwiczeń i zabaw z dzieckiem, odpowiadających rytmowi życia malca, uporządkowanych według różnych części dnia (czas zabawy, na powietrzu, pora na kąpiel, pora na wyciszenie). Aplikacja podpowiada rodzicom, jak wykonać każde ćwiczenie i w jaki sposób pomaga ono dziecku w rozwoju umiejętności motorycznych, poznawczych, komunikacyjnych i społecznych.

Upamiętniaj każdą ważną chwilę

Po każdym wykonanym zadaniu mama i tata mogą opisać swoje doświadczenia, a także zobaczyć wszystkie wykonane już ćwiczenia oraz osiągnięte przez dziecko umiejętności. Dodatkowo, z poziomu menu każdy rodzic może dzielić się swoimi wspomnieniami - zdjęciami lub opisami reakcji swojego dziecka - z bliskimi poprzez media społecznościowe oraz drogą e-mailową.

Ze względu na to, że aplikacja dostępna jest na telefon, rodzic ma ją zawsze przy sobie, a więc może upamiętniać każdą ważną chwilę z życia swojego malucha.  

Wszelkie informacje na temat aplikacji AmazingBaby, z możliwością jej bezpłatnego pobrania na smartfony z systemem iOS i Android, są dostępne na stronie http://enfamil.pl/babyapp/index.html.

Wypełniając formularz dostępny pod linkiem, można również otrzymać dwie bezpłatne próbki mleka Enfamil Premium 2 oraz kalendarz kamieni milowych dziecka.   Enfamil przygotował również krótki materiał wideo o aplikacji, w którym zaprezentowane zostały jej najważniejsze funkcje. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje