Park Rozrywki Zatorland

Ruchome Dinozaury nocą… Tylko w Zatorlandzie!

Park Rozrywki Zatorland w Zatorze jest największym w Polsce oraz w Europie Środkowej Parkiem Ruchomych Dinozaurów, a także jednym z najczęściej odwiedzanych parków rozrywki na terenie małopolski. Już 17 i 18 sierpnia w Zatorlandzie wszyscy zwiedzający będą mogli zobaczyć ruchome dinozaury po zmroku! Park Zatorland będzie czynny aż do 22.30, a na gości czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Zatorland to trzy parki tematyczne: Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów oraz rozbudowana strefa rozrywki - Lunapark. Tylko w Zatorlandzie można jednocześnie spotkać ruchome dinozaury w skali 1:1, ludzkich rozmiarów owady, jak również zapoznać się z historią greckich bogów, herosów oraz innych mitycznych stworzeń.

Nowe atrakcje - mi.in. największy na świecie ruchomy dinozaur Argentynozaur!

Reklama

Zatorland przygotował w nowym sezonie 2018 wiele atrakcji. Niekwestionowanym hitem jest nowy ruchomy dinozaur - Argentynozaur. Atrakcja liczy ponad 35 metrów długości oraz 9 metrów wysokości i stanowi rekordową jak do tej pory tego typu konstrukcję na świecie.

Nowością w Parku rozrywki jest także 5 metrowy poruszający się Cyklop, który czeka na wszystkich fanów literatury oraz historii w malowniczym Parku Mitologii. 

Zatorland nie zapomniał także o wszystkich miłośnikach przyrody  i biologii. Wszyscy, którzy chcieliby zobaczyć mikroskopijne na co dzień owady w ludzkim rozmiarze powinni koniecznie wybrać się na spacer edukacyjną ścieżką po Parku Owadów. Od nowego sezonu został on wzbogacony o nowy obiekt - ogromnego ruchomego karalucha.

Rozrywki w Parku Zatorland tradycyjnie dostarcza Lunapark, gdzie pociechy od rana do wieczora mogą korzystać z różnego rodzaju atrakcji - kina 5D Extreme, symulatora 3D Bonanza, karuzeli "słonie", diabelskiego młyna i wielu innych. Miłośnikom mocniejszych wrażeń poleca się szczególnie przejażdżkę dinocoasterem, a o całkowity zawrót głowy przyprawi wszystkich pobyt w domku do góry nogami.

Zatorland zaprasza na wydarzenie - 17 i 18 sierpnia

Park Rozrywki Zatorland w Zatorze zaprasza wszystkich na wydarzenie "Dinozaury po Zmroku", które odbędzie się 17 i 18 sierpnia! To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć wieczorową porą ruchome dinozaury, jak również skorzystać z atrakcji Lunaparku. Na wszystkich gości czeka ponadto mnóstwo niespodzianek - między innymi różnego rodzaju animacje, konkursy z nagrodami i wiele, wiele innych.

Tylko 17 i 18 sierpnia Park Rozrywki Zatorland będzie czynny aż do godziny 22.30. Więcej informacji na oficjalnej stronie Parku Rozrywki Zatorland - www.zatorland.pl

Dowiedz się więcej na temat: zatorland | dinozaury