Mam dziecko i... co dalej?

O tym, do czego one zostały stworzone

Właśnie zostaliście rodzicami? A może jesteście w przededniu tego ważnego wydarzenia? Jeśli tak, to doskonale trafiliście!

Przygotowaliśmy dla was źródło rzetelnych informacji o tym, jak poradzić sobie w tej nowej, trudnej, ale ostatecznie bardzo satysfakcjonującej roli.

Reklama

Wiele kobiet pragnie karmić piersią, jednak niektóre z nich zniechęcają się już po pierwszych nieudanych próbach przystawienia do niej dziecka. By im pomóc, we współpracy z położną Anną Przybylską z Rodzinnego Centrum Położniczego Koala w Krakowie, stworzyliśmy wideoporadnik dla karmiących mam.

W zakładce KARMIENIE PIERSIĄ położna wraz z Eweliną (mamą) i jej synkiem Patrykiem pokażą wam, jak rozpocząć naukę dostawiania dziecka do piersi, jakich podstawowych, jednak nie zawsze oczywistych, błędów należy unikać i jak poradzić sobie w sytuacji, gdy dopada nas kryzys. Uwadze polecamy również fachowe artykuły!

Ich sporo z kolei znajdziecie w zakładce KARMIENIE BUTELKĄ. We współpracy z profesjonalistami przygotowaliśmy prawdziwe kompendium wiedzy na ten temat, po którego przeczytaniu żadna mama nie poczuje się gorsza od tej, karmiącej w naturalny sposób!

Codzienna, niecodzienna pielęgnacja malucha

- Dobrze byłoby, żeby zabiegi pielęgnacyjne, które wykonujemy przy dzieciach nie zdominowały naszego czasu, który z nimi spędzamy - mówi Ania Przybylska, położna z Rodzinnego Centrum Położniczego Koala. - Spróbujmy wykorzystać czas z naszym maluchem, a przy okazji, na przykład, zmienić mu pieluchę - kontynuuje.

Jak wypracować sobie takie podejście do tych koniecznych czynności? Odpowiedź znajdziecie w zakładce PIELĘGNACJA NOWORODKA. Tę metodę zastosowaliśmy podczas kąpieli, przebierania i masażu małego Partyka, który wystąpił w naszych filmikach. W tej zakładce również znajdziecie cenne artykuły napisane przez doskonałych ekspertów!

Coś dla mamy, coś dla taty

NIE ZAPOMINAJ O SOBIE to zakładka, w której mamy dowiedzą się w jaki sposób szybko wrócić do formy po porodzie, jak zadbać o siebie, by czuć się nie tylko matką, ale również atrakcyjna kobietą. Z kolei zakładka TATA JEST BARDZO WAŻNY poświęcona jest roli, jaką spełniają świeżo upieczeni tatusiowie. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się naszymi artykułami, nie pozwolą oni kobiecie zepchnąć się na boczny tor na początkowym etapie swojego ojcostwa.

Z nami wygrasz!

Oprócz fachowej wiedzy zaprezentowanej w niezwykle przystępny sposób, którą zachęcamy wykorzystać, przygotowaliśmy dla was trzy fantastyczne KONKURSY z cennymi nagrodami do wygrania!

Życzymy udanego rodzicielstwa,

Magdalena Tyrała