Turniej gier Lego w Galerii Krakowskiej

„Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre” podkreślał Ole Kirk Christiansen, wynalazca najsłynniejszych klocków na świecie, czyli LEGO. Przekonają się o tym już w najbliższy weekend (2 i 3 sierpnia w godz. 11.00 – 19.00) najmłodsi goście Galerii Krakowskiej, którzy będą mieli okazję do świetnej zabawy i wzięcia udziału w turnieju LEGO CITY Tajny agent.

W trakcie wydarzenia będzie można wspólnie zagrać na PlayStation®4 w najnowszy tytuł LEGO CITY Tajny agent, a także w LEGO Worlds, LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, LEGO Harry Potter Collection, LEGO Harry Potter, LEGO Jurassic World, LEGO Batman 3: Poza Gotham i inne gry z serii LEGO. Dodatkowo każdy uczestnik dostanie kupon rabatowy na zakup gry LEGO Ninjago Movie, której premierę zaplanowano na 22 września. Wstęp jest bezpłatny.

Reklama

Nazwa LEGO jest skrótem utworzonym z duńskiego zwrotu "Leg godt", który oznacza "baw się dobrze". Już w najbliższy weekend (2 i 3 września w godz. 11.00 - 19.00) na najmłodszych gości Galerii Krakowskiej czekać będzie świetna zabawa. Głównym elementem programu jest turniej gry LEGO City - Tajny Agent. Turniej będzie przeprowadzony poprzez wielostopniowe eliminacje i rozgrywki finałowe przy ścianie turniejowej. Na ścianie turniejowej będzie umieszczony telewizor, przy której każde dziecko będzie miało do dyspozycji  5 minut na jednoosobową rozgrywkę i zdobycie jak największej ilości punktów. 

Dziennie przeprowadzonych będzie minimum 5 finałów, przy czym po każdym z nich nastąpi ogłoszenie wyników oraz wręczenie atrakcyjnych nagród dla wszystkich finalistów na scenie. Aby trafić do finału, uczestnicy będą zobowiązani przejść eliminacje, odbywające się na czterech standach. Dzieci w ciągu dwóch dni będą miały okazję spróbować swoich sił i podjąć próbę ustanowienia, jak najlepszego wyniku danego miasta. Drugiego dnia wydarzenia organizatorzy wręczą nagród za najlepsze wyniki z całego weekendu. Uczestnicy, którzy zdobędą najwięcej punktów w turnieju, będą mieli szansę otrzymać wspaniałe nagrody: książki od wydawnictwa Ameet, filmy DVD od Galapagos, zestawy klocków LEGO CITY oraz słuchawki dla dzieci ufundowane przez Trust Entertainment.

W programie przewidziane są również dodatkowe atrakcje takie, jak wspólna gra i zabawa przy standach z grami z serii LEGO oraz malowanie twarzy w ulubione postacie i motyw z gier. Na wolnej strefie z grami LEGO będzie umieszczone 16 stanowisk dla najmłodszych. Każdy chętny będzie miał od 10 do 15 minut na swobodną rozgrywkę, w zależności od ilości osób znajdujących się na strefie. Wszyscy, którzy przyjdą na wydarzenie, otrzymają rabat w wysokości 10 proc. na grę wideo LEGO Ninjago Movie Video Game.

Turniej LEGO CITY TAJNY AGENT odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę (2 i 3 września) w godz. 11.00-19.00 w Galerii Krakowskiej na poziomie -1 w Hali Grodzkiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

O grze

W LEGO CITY Tajny agent zarówno fani serii, jak i zupełnie nowi gracze będą mogli zwiedzić tętniący życiem, otwarty świat metropolii LEGO CITY, a w nim 20 unikalnych dzielnic miasta, z których każda pełna jest złodziei samochodów do powstrzymania, pojazdów do prowadzenia, psotnych kosmitów do złapania, zagubionych prosiaków do uratowania i, oczywiście, setek przedmiotów do zebrania. Gra jest już dostępna na systemie rozrywki PlayStation®4, Xbox One i komputery PC. 

Dowiedz się więcej na temat: Lego

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje