My Little Pony: Przyjaźń to magia - części 18 i 19

Urocze opowieści o magii przyjaźni, oddaniu i niezwykłej więzi, które pokochały dziewczynki na całym świecie. Nowe części bestsellerowej serii na DVD już od 17 sierpnia!

Dołącz do magicznego świata kucyków Pony. Poznaj serię, która podbiła serca dziewczynek na całym świecie. Śledź losy kucyków, dziel z nimi wspaniałe przygody i staw czoła niebezpiecznej stronie magii. Przyjaźń zwycięży! Pełne zabawy i akcji nowe części "My Little Pony: Przyjaźń to magia" na DVD już od 17 sierpnia! Na każdej części DVD aż 7 pełnych przygód odcinków!

Prawdziwe przyjaciółki

Reklama

Witaj w miasteczku Ponyville, gdzie poznasz magię przyjaźni! Spotkasz tu kucyki Twilight Sparkle, Applejack, Rarity, Fluttershy, Rainbow Dash i Pinkie Pie, z którymi przeżyjesz wspaniałe przygody! Twilight Sparkle, spędza całe dnie na zgłębianiu magicznych tajników i czytaniu książek. Pewnego dnia wraz ze swoim asystentem Spikiem zostaje zaproszona przez swoją mentorkę i specjalistkę w dziedzinie magii - Księżniczkę Celestię - do miasteczka Ponyville, gdzie ma dowiedzieć się czegoś więcej o przyjaźni. Twilight Sparkle z radością przyjmuje zaproszenie i przybywa do miasteczka, gdzie poznaje swoje przyszłe przyjaciółki: kucyki Applejack, Rarity, Fluttershy, Rainbow Dash i Pinkie Pie. Każdy z kucyków posiada inną osobowość oraz zdolności, które są kluczowymi elementami Klejnotów Harmonii. Nowe przyjaciółki dzielnie stawiają czoła różnym wyzwaniom, bo przyjaźń połączyła ich więzami nie do zerwania!\

Wydanie DVD

My Little Pony: Przyjaźń to magia, część 18: Znaczkowa Mapa

Witaj w miasteczku Ponyville, gdzie poznasz magię przyjaźni! Spotkasz tu niezwykłe kucyki, z którymi przeżyjesz wspaniałe przygody! W części 18 kucyki odnajdują w nowym zamku Twilight mapę, która zaprowadzi je do wioski kucyków bez znaczków, Tank zrobi wszystko, aby zapobiec zimie, a Fluttershy wybierze się na Wielką Galę Grand Galopu.

Odcinki

Znaczkowa mapa - część 1

Twilight Sparkle i jej przyjaciółki odnajdują znaczkową mapę. Dzięki niej trafiają do wioski zamieszkanej przez kucyki, które porzuciły swoje znaczki.

Znaczkowa mapa - część 2

W wiosce kucyków bez znaczków rządzi Starlight Glimmer. Głosi ona, że jedynie równość kucyków może zapewnić wszystkim szczęście. Swoje pomysły chce wcielić w życie w całej Equestrii...

Nie ma to jak w domu

Twilight na siłę wymyśla nowe zajęcia, które mają opóźnić jej powrót do zamku, w którym nie czuje się jak w domu...Przyjaciółki postanawiają pomóc, urządzając jej nowe mieszkanie.

Rozterki Apple Bloom

Apple Bloom boi się, że dostanie znaczek, który nikomu się nie spodoba, a kucyki przestaną ją lubić. Z  powodu wieczornych zmartwień ma koszmary.

Tank chce spać

Tank, żółw Rainbow Dash, musi zapaść w sen zimowy. Rainbow chce temu zapobiec i próbuje powstrzymać zimę.

Ścigany

Troubleshoes Clyde powraca! Znany bandyta próbuje sterroryzować rodeo w Appleloosie. W pogoń za nim wyrusza Znaczkowa Liga.

Stara przyjaźń nie rdzewieje

Fluttershy wybiera się na Wielką Galę Grand Galopu z nowo poznaną Tree Hugger. Kiedy Discord dowiaduje się, że to nie on będzie jej towarzyszył, próbuje zrobić wszystko, aby pokazać, jak bardzo go to nie obchodzi.

Wydanie DVD

My Little Pony: Przyjaźń to magia, część 19: Ale impreza!

Witaj w miasteczku Ponyville, gdzie poznasz magię przyjaźni! Spotkasz tu niezwykłe kucyki, z którymi przeżyjesz wspaniałe przygody! W części 19 kucyki wyruszają na wyprawę do legendarnego miasta Griffonstone, Spike przekona się, że rządzenie nie jest łatwe, a Pinkie urządzi przyjęcie dla wyjątkowych gości.

Odcinki 

Zaginiony skarb Griffonstone

Pinkie Pie i Rainbow Dash wyruszają z misją do miasteczka Griffonstone, gdzie spotykają Gildę, dawną przyjaciółkę Dash.

Ach, życie...

Matilda i Cranky przygotowują się do ślubu. Jednak okazuje się, że mają mniej czasu, niż myśleli, bo ceremonia musi odbyć się wcześniej! Czy uda się ze wszystkim zdążyć?

Księżniczka Spike

Spike dostaje nowe zadanie - ma pilnować, aby nic nie przeszkadzało księżniczce Twilight. Niestety, władza uderza mu do głowy i zaczyna podejmować za nią decyzje...

Ale impreza!

Do Ponyville mają przyjechać z wizytą jaki. Twilight bardzo się tym stresuje i prosi Pinkie o oprowadzenie gości po mieście. Jednak jaki są bardzo wymagające i kiedy coś im się nie spodoba, wpadają w furię i wszystko demolują!

Kopę lat!

Twilight jest księżniczką przyjaźni, jednak w czasach szkolnych była kiepską przyjaciółką. Postanawia wynagrodzić to dawnym znajomym i naprawić błędy. Jednak jedna ze starych przyjaciółek nie umie jej wybaczyć.

Dobranoc

Księżniczka Luna prosi kucyki o pomoc w odnalezieniu Tantabusa - groźnej magicznej siły, która jest odpowiedzialna za pojawianie się koszmarów sennych.

Fiku-miku w butiku

Rarity otwiera swój wymarzony butik w Canterlocie. Jej kolekcja robi furorę! Menedżerka Sassy, chcąc pomóc w rozkręceniu biznesu, przyjmuje klientów, jednak doprowadza to do wielkiego zamieszania...!

Bohaterowie

Serial koncentruje się na przygodach i codziennym życiu jednorożca Twilight Sparkle, jej młodego asystenta, smoka imieniem Spike i kucyków. Pomimo wszelkich różnic, pozostają najlepszymi przyjaciółmi, stawiając czoła licznym wyzwaniom, dzieląc swoje radości i smutki. 

Każdy odcinek zawiera ważną lekcję na temat przyjaźni.

Twilight Sparkle - najnowsza mieszkanka Ponyville. Wychowywała się we dworze księżniczki Celestii, otoczona przez sztukę i magię. Nauka o przyjaźni stała się niemal jej obsesją - wszystko, czego się o niej uczy, raportuje listownie księżniczce. W Ponyville zyskała autorytet i uznanie jako niezawodna pomoc we wszelkiego rodzaju trudnościach. Kucyki bardzo doceniają jej inteligencję i dworskie wychowanie. Jest urodzonym liderem i doskonale przewodzi pozostałym kucykom, wykorzystując ich talenty w najlepszy sposób dla dobra całej misji. Często czyta do późna.

Spike - Przybył z Canterlot wraz z Twilight Sparkle. Jest bardzo pracowity i lojalny, dokłada wszelkich starań, by wspierać ją w misji zleconej przez Księżniczkę, z którą zresztą łączy go magiczna więź. Spisuje raporty Twilight, by potem spalić je za pomocą swojego smoczego oddechu. Błyszczący żar unosząc się w powietrzu, dociera do kominka Księżniczki, w którym ponownie składa się w całość, by mogła ona przeczytać wiadomość.

Rainbow Dash - jej największą pasją jest zdecydowanie latanie - i to z jak największą prędkością! Każdemu, kto miał okazję widzieć jej lot, z wrażenia opada szczęka. Jest szybka, zwinna i bardzo pewna siebie. Gdy była młodsza, podczas jednego z wyścigów pobiła rekord powietrznej prędkości i wówczas właśnie otrzymała swój charakterystyczny tęczowy strumień odrzutowy - coś, czego żaden pegaz przed nią nie posiadał. Rainbow żyje dla przygód i podróży, jest odważna i zawsze pierwsza na ochotnika. Jednocześnie ma też niestety tendencję do wpadania w tarapaty, ale wszystkie kucyki i tak cenią ją najbardziej za odwagę i dzielność.

Rarity - to prawdopodobnie najpiękniejszy jednorożec, jakiego kiedykolwiek widzieliście - i bardzo się stara, by tak właśnie było! Nie sposób nie zwrócić na nią uwagi, gdy bryka po ulicach w swym lśniącym, białym płaszczu, zarzucając purpurowymi lokami. Zwraca uwagę na szczegóły i jest bardzo twórcza. Jej projekty są zachwycające - można je nabyć w butiku w Ponyville. Ale jej największym marzeniem jest zaprojektować coś dla samej Księżniczki! Rarity zależy jednak nie tylko na własnym pięknie - ona chce, by wszyscy dokoła również byli piękni. Dostrzega ogromny potencjał w swoich przyjaciołach i ciągle próbuje ich namówić na metamorfozę. Bardzo chciałaby również podnieść standardy kulturalne w samym Ponyville. Bywa nieco kapryśna i strachliwa, co spotyka się z brakiem zrozumienia u innych kucyków, ale ma złote serce. 

Fluttershy - można powiedzieć, że jest przeznaczona do tego, by być księżniczką. Jest delikatna i pełna wdzięku. Gdziekolwiek się uda, smuga motyli snuje się za nią niczym cień. Gdy nikogo nie ma w pobliżu, śpiewa swym pięknym głosem, który przyciąga jej małych leśnych przyjaciół. Jest naturalną pięknością, ale jest bardzo skromna i... nieśmiała. To prawdziwa dyplomatka - szczera i czarująca - choć brak jej pewności siebie. Zrobiłaby jednak niemal wszystko, by pomóc jakiemukolwiek kucykowi w potrzebie. Jej wewnętrzna siła ujawnia się jedynie w sytuacjach zagrożenia, gdy ktoś wpada w tarapaty.Choć jest pegazem i umie latać, cierpi na lęk wysokości. Ma mnóstwo lęków do pokonania, ale pewnego dnia jej siła charakteru i ogromne serce pomogą jej się z nimi uporać.

Pinkie Pie - to chodzący wulkan energii. Hiperaktywny, roześmiany i niezwykle dziewczęcy kucyk radośnie brykający po ulicach Ponyville. To lekkoduch podążający za swymi kaprysami, fantazją i sercem. Naiwna i głupiutka istota, która dostarcza wszystkim rozrywki. Jej największym pragnieniem jest zabawianie i uszczęśliwianie przyjaciół, dlatego zawsze znajdzie powód, by wyprawić przyjęcie. Dla niej każdy dzień jest powodem do świętowania. Oczywiście uwielbia słodycze. Zawsze gotowa, by się przywitać i rozpocząć rozmowę - a mówi szalenie szybko! Jej pogoda ducha sprawia, że nie dostrzega negatywnych stron żadnej sytuacji. Wieczna optymistka, której nie można nie lubić.

Applejack - kucyk  mieszkający wraz z rodziną na farmie na obrzeżach Ponyville. Jest znana jako najbardziej przyziemny, zaradny i niezawodny kucyk na Ziemi. Nie boi się ubrudzić sobie kopytek. Jest niezwykle uczciwa i prawdomówna, ale jej życiowy pragmatyzm sprawia, że brakuje jej wrażliwości względem uczuć innych - choć nigdy nie byłaby zdolna do tego, by celowo kogokolwiek zranić. Nie jest jednak żadnym prostakiem! Jej życie nie sprowadza się jedynie do hodowli jabłek. Jedną z największych pasji Applejack jest rodeo! Ma nawet specjalną zagrodę, w której spędza niemal cały swój wolny czas.

Księżniczka Celestia - władczyni Equestrii, gdzie często się o niej mówi, ale rzadko widuje. Jest okazałym kucykiem, przypominającym nawet bardziej konika - posiada zarówno róg jednorożca jak i skrzydła pegaza. Jest niezwykle magiczna, a niektórzy twierdzą, że ma ponad tysiąc lat. 

Osobiście odpowiada za wschód i Zachów słońca oraz księżyca.

Księżniczka Luna - młodsza siostra Księżniczki Celestii. Żyjąc w cieniu starszej siostry, owładnięta uczuciem zazdrości, stała się czarnym charakterem, księżycową zjawą. Na szczęście, dzięki pomocy Twilight Sparkle i kucyków oraz dzięki mocy Klejnotów Haromonii, jej serce zostało przemienione. Pojednała się z siostrą i powróciła z księżycowego wygnania do życia w Equestrii. Choć ma czyste intencje i bardzo się stara, proces przemiany i adaptacji do nowych warunków w królestwie nie jest dla niej łatwy. Stara się jednak odkrywać i pielęgnować dar, jakim jest przyjaźń.

O marce

Marka My Little Pony powstała w 1983 roku - do 2013 roku na świecie sprzedano ponad 100 milionów koników Pony! Ocenia się, że globalna świadomość marki wynosi 86% wśród rodziców dziewczynek 3+.  Globalny merchandising oparty na marce obejmuje produkty spożywcze, odzież, akcesoria, elektronikę oraz rynek wydawniczy. 

Serial My Little Pony: Przyjaźń to magia jest emitowany w ponad 170 krajach na świecie.  Fani oglądają serial na wielu platformach min. takich jak TV, iTunes, Google Play, Netflix, LeapFrog Connect, Kidoodle, YouTube, and MyLittlePony.com. Serwis MyLittlePony.com należy do  najpopularniejszych w internecie witryn  Grupy Hasbro.

O serii

Lauren Faust, znana animatorka i producent wykonawczy (Atomówki), została wybrana przez Hasbro, właściciela i producenta serii zabawek My Little Pony, na producenta nowego serialu My Little Pony. Lauren Faust wprowadziła wiele zmian w dotychczasowym wizerunku serii, zaczynając od pogłębienia osobowości bohaterów oraz koncentracji na problemach, jakie pojawiają w kontaktach między przyjaciółmi. Po zakończeniu serii pierwszej rolę producenta przejął Jayson Thiessen (główny reżyser), pod którego kierownictwem serial My Little Pony umocnił swoją pozycję wśród bajek dla najmłodszych, a przede wszystkim trafił do serc dziewczynek na całym świecie.

Na DVD dostępnych jest 19 części z przygodami kucyków w wydaniach pojedynczych oraz 2 pierwsze sezony w wydaniach pakietowych. 

Dowiedz się więcej na temat: My Little Pony

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje