Jaskiniowiec wbiega do kin

Animowana komedia zdobywcy 4 Oscarów Nicka Parka o pewnym jaskiniowcu, który pragnie od życia czegoś więcej niż łupanie kamienia. Już lada chwila „Jaskiniowiec” wejdzie do kin, rozbawiając do łez absolutnie każdą grupę wiekową. Za dialogi w polskim dubbingu odpowiada Bartosz Wierzbięta, który jest autorem kultowych tekstów w animacjach takich jak „Shrek” czy „Madagaskar”.

Poznaj przodków "UCIEKAJĄCYCH KURCZAKÓW", "BARANKA SHAUNA" i "WALLACE’A I GROMITA" - bohaterów kultowych animacji studia AARDMAN.

Reklama

W zamierzchłych czasach, gdy nie było Facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.Dowiedz się więcej na temat: filmy dla dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje