Wygraj zestaw gadżetów z Reksiem

KONKURS ZAKOŃCZONY

Osoby nagrodzone zostały poinformowane mejlem. Gratulujemy!!!!!

Reklama


Co należy zrobić żeby wygrać?

Napisz: Za co lubisz Reksia, a odpowiedź prześlij na adres: konkursy.dziecko@firma.interia.pl

Na zgłoszenia czekamy od 12-26 czerwca 2015 roku do godziny 23:59:59!

Nagrody:

Nagrodami w konkursie jest 10 zestawów: Talerzyk, notatnik, Kubek termiczny i plecak 

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziesz w naszym REGULAMINIE. 


Opis nagród:Reksio przyszedł na świat w roku 1967 w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej. Ciekawski i żądny przygód kundelek od razu zaskarbił sobie sympatię widzów i na stałe zagościł w wielu sercach.

Gadżety z nowej kolekcji Empiku przypominają o jednej z najważniejszych polskich postaci bajkowych i odwołują się do miłych wspomnień z dzieciństwa. Mówiąc krótko - powstały by poprawiać humor!

W kolekcji Empiku znajdziemy produkty dla dorosłych wielbicieli Reksia, jak i dla maluchów, które dopiero go poznają: kubki, talerze, poduszki, torby na ramię, podkładki pod laptopa, piórniki, ołówki, zeszyty i notatniki, kolorowanki podłogowe, klocki drewniane, magnesy szklane oraz wiele innych.

Kolekcja powstała w ramach projektu STREFA SZTUKI, którego celem jest przypominanie i propagowanie zjawisk polskiej kultury. Przedmioty codziennego użytku z jej symbolami sygnowali dotąd swoimi nazwiskami tacy twórcy jak: Joanna Sarapata, Andrzej Pągowski, Juliusz Machulski czy Fundacja Wisławy Szymborskiej. Bohaterami jednej z poprzednich kolekcji były także kultowe postaci polskiego komiksu - "Tytus, Romek i A'Tomek".


Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje