Wygraj gry planszowe dla swojego dziecka - KONKURS ROZWIĄZANY

Wygraj wspaniałe gry planszowe od wydawnictwa Egmont.

Osoby nagrodzone zostały powiadomione drogą mejlową. Gratulujemy!

Co należy zrobić żeby wygrać?

Reklama

Wystarczy, że odpowiesz na dwa pytania:

1. W którą z czterech gier serii Zagraj ze mną może grać największa ilość osób jednocześnie? Podpowiedzi znajdziesz na www.KrainaPlanszowek.pl 

2. Napisz, w którą z tych czterech gier chciałbyś zagrać z rodzinką i dlaczego.

Odpowiedzi na pytania prześlij na adres: konkursy.dziecko@firma.interia.pl 

W mejlu powinna się znajdować informacja z adresem korespondencyjnym i numerem telefonu

Na zgłoszenia czekamy od 4-18 listopada 2015 roku do godziny 23:59:59!

Nagrody:

Nagrodą dla laureatów za zajęcie:

a) miejsca 1 jest seria gier planszowych Egmontu dla dzieci i rodziców pod wspólnym hasłem "ZAGRAJ ZE MNĄ". W skład zestawu wchodzą gry: RATUJ KRÓLICZKI!, DZIELNE MYSZKI, KOLOROWE BIEDRONKI oraz ZWIERZAKI NA TRATWIE

b) miejsca 2-3 gra DZIELNE MYSZKI

c) miejsca 4-5 gra KOLOROWE BIEDRONKI

d) miejsca 6 gra ZWIERZAKI NA TRATWIE

e) miejsca 7-9 gra RATUJ KRÓLICZKI!

Sprawdź REGULAMIN KONKURSU

Opis nagród

Pierwsza gra planszowa Twojego dziecka!

Jest wspaniały letni dzień. Króliczki bawią się w swojej norce. Nagle zaczyna padać deszcz i norka wypełnia się wodą. Króliki bardzo nie chcą zamoczyć futerka. Gracze rzucają kolorową kostką i starają się uratować jak najwięcej króliczków.

RATUJ KRÓLICZKI  to gra - zabawka, która uczy rozpoznawania kolorów oraz liczenia. Bardzo duże drewniane elementy i proste zasady sprawiają, że gra świetnie nadaje się dla najmłodszych dzieci.

W pudełku: 20 drewnianych królików, duża kostka do gry, spód pudełka w kształcie króliczek norki. Gra może stać się grą kooperacyjną, gdyż umożliwia granie na dwa sposoby: wygrywa ten, kto uratuje najwięcej zwierzątek lub wygrywamy wszyscy, gdy wspólnie uda nam się uratować wszystkie króliczki. Szczególnie podczas rozgrywki z najmłodszymi aspekt współpracy między graczami ma nierzadko kluczowe znaczenie.

Liczba graczy: 2-5
Wiek: 3+
Czas: 10-15 min
Autor gry: Reiner Knizia

Cena: 79.90 zł

DZIELNE MYSZKI

Emocjonujący wyścig do serowej krainy!

Dzielne myszki wyruszyły na wyprawę do krainy, w której wszystko jest zrobione z sera. Im bliżej celu dotrą, tym więcej przysmaku zdobędą. Jest tylko jeden problem. Wielki, głodny i kudłaty problem, który ruszył ich tropem.

 

DZIELNE MYSZKI to gra, która uczy oceniać ryzyko, myśleć strategicznie oraz radzić sobie z emocjami. Stanowi świetną zabawę także dla starszych graczy. W pudełku: plansza, figurka kota 20 figurek myszy, 20  kawałków sera (wszystkie elementy duże
 i drewniane).

Gra zdobyła 6 nagród, w tym prestiżową Kinderspiel des Jahres!

Liczba graczy: 2-4
Wiek: 4+
Czas: 20-30 min
Autor gry: Manfred Ludwig
Cena: 99,90 zł

KOLOROWE BIEDRONKI

Wesoła gra z magnesami!

Zbliża się doroczny bal kostiumowy u biedronek. Jaki wybrać strój? Oczywiście, w kolorowe kropki! Ale ponieważ każda biedronka ma kropki w jednym kolorze, muszą wymienić się między sobą! Biedronki na noskach mają magnesiki, po ustawieniu obok siebie będą się odpychać albo zbliżać. Biedronki, które się lubią (zbliżą), mogą zamienić się kropkami.

KOLOROWE BIEDRONKI to gra kooperacyjna rozwijająca u dzieci logiczne myślenie oraz pamięć. W pudełku: plansza, 8 magnetycznych biedronek, 7 figurek mrówek, 56 drewnianych kropek biedronek.

Gra zdobyła 3 nagrody, w tym prestiżową Kinderspiel des Jahres!

Liczba graczy: 2-6
Wiek: 4+
Czas: 20-30 min
Autor gry: Peter-Paul Joopen
Cena: 99,90 zł

ZWIERZAKI NA TRATWIE

Gotowi, do biegu, na tratwę!

Każdego roku zwierzęta urządzają sobie spływ na tratwach rwącą rzeką. Żadne nie chce przegapić tej zabawy. Niestety, tratwy są małe, a chętnych dużo.

Gracze odgadują, ile zwierząt zmieści się na tratwie. Gdy nadejdzie czas podróży, muszą je odpowiednio poukładać, co będzie nie lada wyzwaniem. ZWIERZAKI NA TRATWIE to gra, która rozwija wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne. W pudełku: 30 drewnianych zwierząt, 30 kart, 26 żetonów, klepsydra.

Gra zdobyła 5 nagród i nominacji.
Liczba graczy: 2-4
Wiek: 5+
Czas: 20-30 min
Autor gry: Carlo A. Rossi
Cena: 99,90 zł

Opinie pierwszych graczy:

"Podoba nam się to, że nie ma tu jednego wygranego. Wszyscy wspólnie walczymy o zwycięstwo."

Andrzej, tata 4-letniego Bartka

"Gra nam się podoba, ponieważ jest tu nauka kolorów połączona z misją ratowania króliczków. Dzieci mocno przeżywają sytuację zwierzątek i bardzo się zaangażowały w grę. To był dobrze spędzony czas z maluchami a i my się nie nudziliśmy."

Ewa, mama 3-letniej Ewelinki i 5-letniego Bartka

Opinie ekspertów:

"Ciekawa seria, w której każdy przedszkolak znajdzie coś dla siebie. Od bardzo prostych gier dla dwu- trzylatków, po bardziej skomplikowane tytuły, przy których i rodzic trochę pogłówkuje. Piękne drewniane figurki, ładne, zabawne ilustracje i trwałe kartonowe elementy sprawiają, że gry te zachwycają zarówno dzieci, jak i dorosłych."

Anna Polkowska (BoardGameGirl.pl)

"Zasady gry Ratujmy Króliczki! są proste, a sama gra jest szybka i dynamiczna. Doskonale nadaje się do ćwiczenia wyobraźni przestrzennej oraz szacowania wielkości obiektów i manipulowania obiektami. Jednym z zadań uczestników gry jest umieszczenie w przestrzeni tratwy figur zwierząt
w taki sposób aby zmieściło się ich jak najwięcej. Gra daje możliwość wprowadzania pojęć związanych z  geometrią płaszczyzny, wyobraźnią geometryczną  oraz figurami płaskimi, a także możliwość rozwijania intuicji pola figur."

Małgorzata Zambrowska (Stowarzyszenie "Rozwiń się")

Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje