Opisz poród i wygraj luksusowe kosmetyki! - Konkurs zakończony!

Dla mam, które doświadczyły trudu porodu zorganizowaliśmy konkurs! Podziel się z nam wspomnieniem dnia porodu twojego dziecka i wygraj luksusowe kosmetyki!

Konkurs się zakończył! Wybór najlepszych, przesłanych przez Panie historii porodowych był niezwykle trudny, bo każda była zarówno bardzo wzruszająca, jak i piękna. Wyłoniliśmy jednak zwyciężczynie. Oto one!

Osoby, które wygrały zestaw kosmetyków Revitacell to:

Martyna Drynda z Ciasnej 

Patrycja Pietkiewicz z Bolesławca

Agnieszka Karłowicz z Sokołówek

Magdalena Grądzka y Olecka

Katarzyna Lato z Olkusza

Reklama

Osoby, które wygrały mascarę Revitacell to:

Anna Szymańska z Ciechocinka

Michalina Szymczyk z Poznania

Beata Zając z Przecieszyna

Magdalena Nankiewicz z Niemców

Anna Kupiec z Dąbrowy Górniczej

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody

Nagrodzimy 10 najciekawszych historii!

Za zajęcie miejsca od 1 do 5 do wygrania jest zestaw kosmetyków Revitacell (w każdym są trzy kuracje - do twarzy na dzień i na noc, do włosów oraz do rzęs i do brwi) .

Za zajęcie miejsca od 6 do 10 - mascara Revitacell - innowacyjny produkt przeznaczony do odbudowy i stymulacji wzrostu rzęs oraz brwi

REGULAMIN KONKURSU!

Revitacell

Revitacell to polska marka biodermokosmetyczna, która jako pierwsza na świecie korzysta z przełomowego odkrycia naukowego - komórek macierzystych MIC-1. Regeneracyjne właściwości komórek MIC-1 znalazły zastosowanie w innowacyjnym składniku kosmetycznym NHAC Biocervin MIC-1, który jest bazą wszystkich produktów marki. To dzięki niemu Revitacell stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, cebulkach włosów, rzęs i brwi.

Linia Revitacell to aktualnie trzy intensywne kuracje: Stem Cells Face Therapy - przeznaczona do pielęgnacji skóry twarzy i szyi, Stem Cells Hair Therapy - do odżywiania cebulek włosów i skóry głowy oraz Stem Cells Eyelashes Therapy - do regeneracji zniszczonych rzęs i brwi. Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie. Kuracje są bezzapachowe, a ze względu na swoją specyfikę - odpowiednie do każdego typu cery i włosów. Mogą być stosowane także przez alergików.

Kuracje Revitacell:

1. Stem Cells Face Therapy to produkt, który stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Bazą kuracji jest składnik NHAC Biocervin MIC-1, zawierający kompleks naturalnych czynników białkowych, pozyskanych z opatentowanej linii komórek macierzystych MIC-1. Zadaniem kompleksu czynników jest aktywacja komórek skóry do produkcji białek koniecznych do odbudowy rusztowania skóry, m.in kolagenu. Badania wykazały, że bioaktywne czynniki zawarte w komórkach macierzystych stymulują fibroblasty do syntezy kolagenu. Co więcej, znacząco opóźniają proces starzenia się keratynocytów i fibroblastów. Kolagen zawarty w Revitacell spłyca zmarszczki oraz nawilża skórę. Dzięki temu kuracja zapewnia intensywną regenerację, poprawę elastyczności oraz witalności skóry.

Składniki aktywne kuracji:

Kuracja dzienna: NHAC Biocervin MIC-1, witamina E, małocząsteczkowy kwas hialuronowy, masło shea.

Kuracja nocna: NHAC Biocervin MIC-1, witamina B5, alantoina, olej winogronowy, małocząsteczkowy kwas hialuronowy, masło shea.

Sposób użycia: opakowanie zawiera dwa osobne pojemniki do zapewnienia kompleksowej regeneracji w ciągu dnia i nocy. Niewielką ilość kuracji nanieść delikatnymi ruchami na oczyszczoną skórę twarzy (w tym pod oczy) oraz szyi.

Efekty kuracji: stosowanie kuracji dziennej zapewnia intensywną regenerację, poprawę elastyczności oraz witalności skóry. Starannie dobrana receptura dodatkowo zapewnia działanie antyoksydacyjne, chroniąc delikatną skórę twarzy i szyi przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Stosowanie kuracji nocnej zawierającej regeneracyjno-odżywczy kompleks NHAC Biocervin MIC-1 wzbogacony o składniki wspierające aktywuje procesy naprawcze oraz wielowymiarową regenerację skóry podczas snu. Synergiczne działanie obu preparatów stymuluje naturalną samoregenerację skóry i zapewnia jej kompleksową pielęgnację.

Stosowanie: stosować regularnie w celu zapewnienia poprawy stanu, regeneracji i ochrony skóry lub objawowo w razie konieczności (w szczególności po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych oraz w przypadku pogorszenia kondycji skóry).

Dostępne opakowania: 2 opakowania airlees po 15 ml

2. Stem Cells Hair Therapy stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w cebulkach włosa oraz w skórze głowy. Kuracja zawiera kompleks naturalnych czynników białkowych, pozyskanych jak w przypadku pozostałych terapii - z opatentowanej linii komórek macierzystych MIC-1. Dostarczone z zewnątrz czynniki wzrostu łatwo przenikają przez ujście kanału włosa do wewnątrz i docierają do komórek cebulki i komórek macierzystych włosa. Zadaniem kompleksu tych czynników jest aktywacja "uśpionych" komórek macierzystych włosa oraz pobudzenie komórek jego cebulki do rozpoczęcia wzrostu nowego włosa. Zawarty w kuracji składnik NHAC Biocervin MIC-1 a także składniki wspomagające, m.in. witamina B5 gwarantują włosy odżywione, wzmocnione, nawilżone i pełne blasku.

Składniki aktywne: NHAC Biocervin MIC-1, witamina B5.

Sposób użycia: kurację stosować bezpośrednio po umyciu na wilgotne włosy. Całą zawartość ampułki energicznie wmasować w skórę głowy w celu poprawy wnikania składników aktywnych. Po aplikacji rozczesać włosy, pozostawiając preparat na minimum 30 minut (w celu zwiększenia efektu można pozostawić na całą noc/dzień). W zależności od potrzeb stosować codziennie lub co drugi dzień. Dla optymalnej poprawy stanu skóry głowy i włosów kurację należy okresowo powtarzać.

Efekty kuracji: regularne stosowanie kuracji zapewnia odżywienie i wzmocnienie cebulek włosów oraz skóry głowy. W wyniku czego następuje pobudzenie wzrostu nowych oraz ograniczenie wypadania już rosnących włosów.

Stosowanie: w przypadku włosów wypadających, zniszczonych, osłabionych (szczególnie przy sezonowym przesileniu, zabiegach fryzjerskich, oddziaływaniu niekorzystnych czynników zewnętrznych, farmakoterapii) lub w celu wzmocnienia, poprawy kondycji i ochrony włosów zdrowych.

Dostępne opakowania: 14 ampułek po 5 ml z aplikatorem.

3. Stem Cells Eyelashes Therapy to innowacyjny produkt przeznaczony do odbudowy i stymulacji wzrostu rzęs oraz brwi. Zawiera aktywne czynniki białkowe, pozyskane z komórek macierzystych MIC-1, uzupełnione witaminą PP, które razem docierają do cebulek rzęs i brwi, hamując ich wypadanie i inicjując wzrost nowych włosów. Regularne stosowanie kuracji zapewnia mocne, gęste rzęsy oraz zdrowe brwi, odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

Sposób użycia: stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Preparat należy nakładać szczoteczką na oczyszczone rzęsy i brwi, zaczynając od ich nasady. Idealnie dopracowana formuła odżywki umożliwia stosowanie jej jako podkład pod tusz do rzęs. W czasie wykonywania makijażu zaleca się stosowanie odżywki na rzęsy po nałożeniu pudru.

Efekty kuracji: mocne, gęste rzęsy oraz zdrowe brwi, odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

Stosowanie: stosować do rzadkich, krótkich, wypadających rzęs i brwi, osłabionych wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Szczególnie zalecana po zabiegach związanych z przedłużaniem rzęs.

Dostępne opakowania: opakowanie typu maskara 8 ml.Dowiedz się więcej na temat: kosmetyki | konkurs | poród | włosy | rzęsy | brwi

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje