Konkurs "Wakacje z edukacyjnymi klockami LEGO DUPLO"

Nie macie pomysłu co robić z dziećmi podczas wakacyjnej niepogody lub po prostu chcecie spędzić z nimi więcej czasu? Zachęcamy do udziału w naszym nowym, wakacyjnym konkursie, w którym do wygrania są edukacyjne zestawy klocków LEGO DUPLO. Dzięki zabawie nimi nie tylko zniknie nuda, ale wasze dzieci rozwiną umiejętności poznawcze, emocjonalne, językowe, manualne, społeczne oraz kreatywność.

Bawiąc się w stajnię lub wiejską farmę nauczyć dziecko poznawać zwierzątka: koniki, owce, krówki, kury, co jedzą, jak się nimi opiekować, jak mówią i co lubią. Wiele frajdy sprawi im zabawa w opiekowanie się kucykami w stajni: czesanie ich szczotką i karmienie ich sianem z paśnika, napojenie prosiaczka i cielątka z wiaderka z wodą oraz głaskanie miłego kotka.

Reklama

Dzieci mogą ułożyć domek lub stodołę według instrukcji, doskonaląc zdolności manualne i sprawność w rączkach, lub własnego pomysłu, rozwijając swą kreatywność i wyobraźnię. Opiekując się zwierzątkami i odgrywając rozmaite role, maluchy ćwiczą umiejętności emocjonalne i społeczne.

Nagrodami w konkursie jest pięć zestawów LEGO DUPLO "Stajnia z kucykami" 10868 oraz pięć zestawów LEGO DUPLO "Przygody na farmie" 10869. Zestawy 10869 przyznawane są za miejsca od 1 do 5, a zestawy 10868 za zajęcie miejsc od 6 do 10.

Aby wziąć udział w konkursie, należy w formularzu konkursowym poniżej opisać propozycję zabawy z wykorzystaniem klocków LEGO DUPLO.

Konkurs trwa od 10 do 24 lipca 2018 r.

Aby ułatwić wam zadanie, prezentujemy jeden z pomysłów zabaw LEGO DUPLO opracowany przez specjalistów LEGO.

Zwierzęta wokół mnie

Spośród figurek zwierząt wybieramy jedno i opisujemy jak wygląda, opowiadamy gdzie żyje, czym się żywi. Wraz z maluszkiem wydajemy odgłosy naszego zwierzęcia, poruszamy się w podobny sposób. Warto motywować dziecko do powtarzania po nas słów. Jeśli maluch potrafi mówić dość wyraźnie, możemy prosić o samodzielne opisanie zwierzęcia, zadając dodatkowe pytania pogłębiające, np. co najbardziej podoba ci się w tym zwierzęciu. Starszym dzieciom można zabawę urozmaicić i zachęcić do tego, aby opisywane figurki zwierząt odnalazły wśród swoich książeczek. Zabawa rozwija wiedzę na temat świata zwierząt, wspiera rozwój wyobraźni i kreatywności, stymuluje rozwój mowy i poszerza zasób słownictwa. Ponadto, wspiera koncentrację uwagi, spostrzeganie i co najważniejsze wspiera rozwój relacji z rodzicem.

  • Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej »
  • Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej »
  • Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
  • Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
  • Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
  • Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
  • Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
  • Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | lego duplo | klocki lego duplo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje