Konkurs: "Pasja, która zmienia życie!”

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Nagrody dla zwycięzców prześlemy pocztą.

Reklama

Wygraj zestaw 3 książek o najsłynniejszych piłkarzach od wydawnictwa Egmont dla swojego dziecka!

Co należy zrobić żeby wygrać?

Książki, które możecie wygrać traktują o wielkiej pasji, która zmienia życie. Odpowiedz na pytanie: Jakie pasje ma twoje dziecko i jak je rozwijasz?

Odpowiedzi na pytania prześlij na adres: konkursy.dziecko@firma.interia.pl 

W mejlu powinna się znajdować informacja z adresem korespondencyjnym i numerem telefonu.

Na zgłoszenia czekamy od 17 do 31 grudnia 2015 roku do godziny 23:59:59!

Nagrody:

Nagrodą dla 5 laureatów są zestawy 3 książek Wydawnictwa Egmont autorstwa Yvette Zółtowskiej-Darskiej pt.: "Ibra Chłopak, który odnalazł własną drogę", "Ronaldo, chłopiec, który wiedział czego chce", oraz "Messi Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem"

Sprawdź REGULAMIN KONKURSU

Opis nagród

  Zestaw trzech pięknie wydanych książek - biografii gwiazd światowej piłki nożnej dla dzieci Wydawnictwa Egmont

Messi. Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem

Miał dziewięć lat, kiedy wybił szybę w łazience, żeby zdążyć na mecz. Dziesięć - kiedy przestał rosnąć. Trzynaście - gdy opuścił rodzinny dom i zamieszkał na innym kontynencie. Dziś jest podziwiany przez miliony ludzi na całym świecie. Messi to wzruszająca opowieść o piłce nożnej, ale nie tylko. Także o niespotykanym talencie i wielkiej skromności. O tym, że nic nie przychodzi łatwo. Wreszcie - o tym, że zawsze warto marzyć. Opisaną tu historię Leo ubarwiają anegdoty o wielkim piłkarzu i kultowym klubie FC Barcelona, a ilustrują piękne kolorowe zdjęcia z boiska i nie tylko.

Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce

Miał osiem lat, kiedy jego drużyna przegrywała wszystkie mecze. Dwanaście - kiedy opuścił rodzinę i zamieszkał w lizbońskim internacie. Piętnaście - kiedy wykryto u niego wadę serca uniemożliwiającą karierę piłkarską. Dwadzieścia trzy, kiedy został... najdroższym graczem wszechczasów! Ronaldo to uniwersalna opowieść o żelaznej woli i determinacji w drodze na szczyt. O niezwykłym talencie, sile marzeń i ciężkiej pracy. O piłce nożnej, dla której czasem trzeba poświęcić bardzo wiele.

Ibra. Chłopak, który odnalazł własną drogę

To opowieść o chłopcu wychowanym na ulicy, który został bohaterem. Jego historia ściska za gardło, ale pozwala wierzyć, że dzięki pasji, talentowi i determinacji każdy może odnaleźć własną drogę. I przy okazji zajść na szczyt!
Opowieść o młodym piłkarzu jest pasjonująca nie tylko ze względu na niezwykłą historię zawodnika, ale też dzięki doskonale poprowadzonej narracji. Aż kipi od emocji, a cała historia jest ubarwiona prowadzonymi przez bohaterów dialogami, zabawnymi anegdotami z życia Ibrahimovicia oraz licznymi ciekawostkami i zdjęciami. Ta historia, jak żadna inna, daje dzieciom nadzieję i pokazuje, że nawet z pogmatwanego, trudnego dzieciństwa, można się wyzwolić. I, że to zależy tylko OD NAS SAMYCH.

 

Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje