„Z muzyką od poczęcia”

Przyszła mamo! Jeśli chciałabyś poznać techniki muzykoterapii relaksacyjnej, ćwiczenia rozluźniające i oddechowe torem brzusznym, dowiedzieć się jak odczytywać reakcje dziecka na bodźce zewnętrzne czy jak śpiewać kołysanki i piosenki dla dzieci to przyjdź do Opery Krakowskiej na II edycję warsztatów pt. „Z muzyką od poczęcia”.

Spotkania, które adresowane są do mam i ich dzieci w okresie prenatalnym, pomogą mamom przygotować się do przyjścia na świat dziecka, a także rozwijać zarówno w nich jak i w dzieciach wrażliwość muzyczną.   

Reklama

Warsztaty poprowadzi muzykolożka i muzykoterapeutka - Karolina Gwardzik, a materiały pomocnicze dla uczestniczek opracuje fizjoterapeutka Monika Gwardzik.  

W sezonie 2017/2018 zaplanowano spotkania w dniach:

· 21 października, godz. 11.00

· 15 listopada, godz. 17.00

·  25 listopada, godz. 11.00

·  14 grudnia 2017, godz. 17.00  

Zajęcia prowadzone będą w grupie do 20 osób i potrwają 2 godziny. Po warsztatach Opera Krakowska zaprasza na filiżankę herbaty i indywidualne rozmowy z prowadzącą.   Spotkania odbędą na Antresoli Opery Krakowskiej. 

Bilety w cenie 6 zł do kupienia w Kasie Opery. 

Projekt "Z muzyką od poczęcia" otrzymał od portalu CzasDzieci.pl wyróżnienie w kategorii "Muzyka" jako jedno z najciekawszych i najbardziej rozwojowych inicjatyw dla dzieci w wieku 0-14 lat.  

Warsztaty "Z muzyką od poczęcia" realizowane są w ramach projektu "Bon Kultury", będącego inicjatywą Województwa Małopolskiego i regionalnych instytucji kultury.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: ciąża

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje