Wypróbuj nowy, komfortowy laktator PHILIPS Avent


Najlepsze recenzje laktatorów zostaną nagrodzone unikalnymi USB w kształcie butelki AVENT Natural.

Po testach laktator Philips AVENT stanie się twoją własnością!

Reklama

Nowy komfortowy laktator Philips Avent Natural

Udowodniono, że mleko matki jest niezwykle ważne dla zdrowego rozwoju noworodków. Dlatego też Philips Avent pomaga mamom dłużej karmić piersią.

Nowy komfortowy laktator Philips Avent Natural odznacza się wyjątkową, kompaktową muszlą laktacyjną, dzięki której podczas odciągania pokarmu można siedzieć w wygodnej pozycji, bez konieczności pochylania się do przodu. Mimo takiej pozycji, mleko spływa bezpośrednio do pojemnika na pokarm.

Ta pozycja odciągania sprawia, że matki korzystające z laktatora czują się bardziej komfortowo, a w rezultacie w naturalny sposób odciągają więcej mleka.

Odciąganie pokarmu bez wysiłku Laktator naśladuje naturalne zachowanie niemowlęcia przy piersi, łącząc jej uciskanie z delikatnym ssaniem. Jest wyposażony w przetestowaną klinicznie nakładkę masującą z miękkimi płatkami, które lekko naciskają na pierś, stymulując wypływ mleka. Aksamitna tekstura nakładki daje wrażenie ciepła w kontakcie ze skórą, co jeszcze bardziej pomaga się odprężyć przy odciąganiu pokarmu.

Nakładka jest zdejmowana, dzięki czemu nie gromadzi się pod nią mleko, łatwiej utrzymać ją w czystości, a pokarm się nie marnuje.

Laktator jest wyjątkowo kompaktowy i posiada ergonomicznie wyprofilowaną rączkę, którą można bez wysiłku manipulować używając zaledwie koniuszków palców. Dzięki temu laktator łatwiej przywiera do piersi, co sprawia, że odciąganie pokarmu jest dużo łatwiejsze.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naszych testach!

Dowiedz się więcej na temat: laktator | avent

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje