Reklama

Pierwsze kroczki małego dziecka...

palenie...jak ten moment wspominają rodzice?
Rozwój fizyczny oraz intelektualny malucha budzi u rodziców ogromne emocje: szczęcie, dumę, zaskoczenie, podekscytowanie, wzruszenie... Każdy doskonale pamięta radość z pierwszego dziecięcego ząbka, pierwszego słowa, pierwszego kroczka!

Reklama

Radość i duma połączone z obawą o upadki skutkujące kontuzjami

Wśród mam - internautek skupionych wokół serwisu www.pieluszki.pl przeprowadzono ankiety, na łamach których niemal dwieście młodych matek wyraziło swoje emocje związane z pierwszym kroczkiem, którego w ostatnim czasie nieśmiało dokonało ich maleństwo. Byłam strasznie dumna, łza pokazała się w moim oku, zrozumiałam, że to już kolejny etap, mój synek już nie jest dzidziusiem - pisze Monika. Te przeżycia są naprawdę

niezapomniane, mała wyglądała bardzo zabawnie łapiąc się mebli, chwiejąc się na nóżkach - relacjonuje Ewelina, mama Gabrysi.

Radość związana z pierwszym kroczkiem malucha często połączona jest z obawą o ewentualne kontuzje "małego wędrowca". Gdy synek zaczął stawiać swoje pierwsze kroczki byłam pełna obaw czy sobie poradzi, czy to jest na pewno ten odpowiedni moment, mimo, że radość z pierwszego kroczka jest jak wygrana na loterii - pisze mama Ania. Dopóki chodził przy meblach nie robiło to na mnie większego wrażenia, ale jak puścił się ławy i powędrował do komody, zaparło mi dech w piersiach! - dodaje Iwona.

Komfort i wygoda dla aktywnych dzieci

Po przełamaniu bariery "pierwszego kroczka" dzieci stają się coraz bardziej aktywne, z radością angażują się w zabawy ruchowe na podłodze, skaczą, biegają. Na tym niezwykle istotnym etapie rozwoju rodzice powinni zapewnić maleństwu wyjątkową swobodę i komfort. Z myślą o aktywnych maluchach marka Huggies® zaprojektowała specjalne majteczki Huggies® Little Walkers, które dzięki elastycznym bokom nie ograniczają ruchów, zapewniając wygodę odkrywającym świat bobasom. Kobiety skupione wokół serwisu www.pieluszki.pl to młode mamy, które wybierają dla swoich maluchów produkty najwyższej jakości, a dodatkowo chętnie dzielą się opiniami na ich temat z innymi mamami. Internautki przetestowały najnowsze majteczki marki Huggies® i przedstawiły swoje wrażenia.

Największym uznaniem mam cieszyło się unikalne rozwiązanie umożliwiające zakładanie ich na dwa sposoby, tak jak majteczki lub jak zwykłą pieluszkę. Stosując je po raz pierwszy byłam pozytywnie zaskoczona jak szybko i prosto można założyć majteczki rocznemu "wiercipięcie" - pisze mama Ania. Internautki doceniły również doskonały wkład chłonny, który utrzymując wilgoć daleko od skóry dziecka, zapobiega podrażnieniu delikatnej pupy malucha. Są super cienkie, ale bardzo chłonne - pisze Dominika. Anna zwróciła uwagę na wyjątkową elastyczność nowych Huggies® Little Walkers. Są bardzo elastyczne. Moje dziecko jest duże, a niektóre pieluchy są zbyt wąskie w pasie. Majteczki Huggies® Little Walkers dopasowały się do naszego brzuszka idealnie! Nie uciskają, nie są sztywne.

Wspomnienia młodych mam związane z rozwojem maluchów oraz opinie na temat nowych majteczek Huggies® Little Walkers znajdziesz na www.pieluszki.pl. Jeśli Twoje dziecko także jest na tym szczególnym etapie rozwoju, wyraź to na www.pieluszki.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje