Reklama

Zobacz, jak sprawnie przebierać noworodka

Nie wszystkie noworodki lubią być przebierane. Rodzice muszą natomiast pamiętać, by jak najmniej manewrować podczas tej czynności główką dziecka, i jak najrzadziej podnosić je z materacyka - przypomina położna Anna Przybylska.

Reklama

Przebieranie noworodka /Interia.tv

Zobacz również

  • Jak udekorować dom na święta?

    Blogerka Beata Lipov pokazała w "Dzień Dobry TVN", jak nie wydać pieniędzy na ozdoby świąteczne. Czy Marcinowi Mellerowi udało się wykonać bombkę z wełnianym wzorem? Jak wygląda... więcej

Reklama

Skomentuj artykuł: Zobacz, jak sprawnie przebierać noworodka

Przejdź do forum »

Wasze komentarze (3)

Dodaj komentarz
Diana

~Diana -

A może jakiś artykuł o rozszerzaniu diety niemowlaka? Mam wspaniałą książkę o metodzie BLW "Bobas Lubi Wybór. Nie chcesz wychować niejadka?", zamierzam też kupić kolejną - książkę kucharską z tej samej serii, ale fajnie byłoby się dowiedzieć jeszcze czegoś!:)

h

~h -

to nie jest film: magna w Dąbrowie Górniczej to firma która kryje bandytę w swoich szeregach; kaleczy ona pracowników i ukrywa swoje czyny płacąc administratorowi forum go work. Stoi za tym monika tarasiuk.

matka

~matka -

kolejny z serii instruktaz pt: "jak pielegnowac brontozaura ... " spodziewam sie znowu za kilka dni czegos w stylu: jak trzymac butelke, kolysac z lewj na prawa a nie z prawej na lewa i podobny stek bzdur oglupiajacych kobiety ... totalna paranoja ...