Startuje trzecia edycja „Studia Wyobraźni” Cartoon Network

Masz pomysł na nową postać z kreskówki, umiesz tworzyć ciekawe historie, a może potrafisz stworzyć własny filmik? Pobudź swoją wyobraźnię i kreatywność, wejdź na stronę imaginationstudios.cartoonnetwork.pl, stwórz własny projekt i weź udział w konkursie „Studia Wyobraźni” Cartoon Network.

Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji, a najlepsze prace zostaną pokazane na antenie stacji.

Reklama

Chcesz dowiedzieć się, jak powstają Twoje ulubione kreskówki, jak można je samodzielnie narysować i ożywić? Wejdź na stronę imaginationstudios.cartoonnetwork.pl i zobacz, co przygotowali dla Ciebie twórcy seriali Cartoon Network.

Możesz też poznać tajniki tworzenia scenorysów i dowiedzieć się, co zrobić, by wprowadzić w ruch stworzone przez siebie postaci za pomocą animacji poklatkowej.

Dzięki dostępnym na stronie narzędziom, przygotujesz swój projekt, który możesz wzbogacić muzyką i efektami specjalnymi.

Tak przygotowaną pracę zgłoś do konkursu „Studia Wyobraźni” Cartoon Network.

Pracę konkursową możesz zgłosić w jednej z trzech kategorii:

  • rysunek – narysuj nową postać, a pokażemy ją na antenie Cartoon Network,
  • scenorys – stwórz własną historię i przedstaw ją w formie scenorysu, najlepszy scenopis obrazkowy zobaczysz w telewizji,
  • animacja – jeśli lubisz robić zdjęcia i krótkie filmiki to zadanie jest dla Ciebie! Stwórz własną animację poklatkową i zgłoś ją do konkursu, by wszyscy Twoi znajomi mogli ją oglądać na antenie Cartoon Network.


W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Prace możecie zgłaszać już od dzisiaj do 2 lipca 2017 roku. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – m.in. tablety, deski kreślarskie, aparaty fotograficzne, a

najlepsze prace zostaną pokazane na antenie stacji Cartoon Network.

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: imaginationstudios.cartoonnetwork.pl

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: wychowanie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje