Linwood Barclav - Pościg

Zapraszamy na fantastyczną przygodę z książką „Pościg” Linwooda Barclaya. Znajduje się tutaj wszystko, czego młody czytelnik może pragnąć: wartki i niebezpieczny pościg, najnowsze technologie, ale także wątek prawdziwej przyjaźni rodzącej się pomiędzy człowiekiem i zwierzęciem.

Biegnij, ile sił w łapach!

Reklama

Ze ściśle tajnego laboratorium ucieka więzień - obiekt eksperymentów. Wabi się Czip i jest prawdziwym superpsem - potrafi myśleć jak człowiek (albo i lepiej!) i działać sprawnie jak komputer. Na dodatek zapisano w nim bezcenne poufne informacje. Dlatego teraz ludzie w białych fartuchach depczą mu po piętach - a oni raczej nie są miłośnikami zwierząt.

Czip ma ważne zadanie: musi odnaleźć i ochronić chłopca, któremu także grozi niebezpieczeństwo. Przydadzą się do tego wszczepione psu bazy danych, ale będzie musiał także wykorzystać swój naturalny psi instynkt.

Czy zdąży na czas? Wygląda na to, że złapał już trop...

Informacje o Autorze

Linwood Barclay rozpoczął karierę dziennikarską w 1977 roku w kanadyjskim "Peterborough Examiner". Do Oakville, gdzie mieszka do dziś, przeniósł się w 1979 roku. W 1981 roku rozpoczął pracę w największym kanadyjskim dzienniku, "Toronto Star", gdzie był kolejno zastępcą redaktora działu "Miasto", edytorem wiadomości oraz redaktorem naczelnym sekcji "Life".

W 2007 roku skupił się na karierze pisarskiej - opublikował powieść "No Time For Goodbye", która szybko została okrzyknięta bestsellerem w Anglii i sprzedała się w milionowym nakładzie.

Jego książki dla dorosłych zarówno w Polsce, jak i na świecie cieszą się dużym zainteresowaniem, zdobywają też pozytywne recenzje. "Pościg" to historia przeznaczona dla młodszego czytelnika, zawierająca elementy science fiction oraz powieści przygodowej. 

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: książki dla dzieci

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje