Historie zamiecione pod dywan

Autorki bestsellerowych Humorków – Agnieszka Zimnowodzka i Małgorzata Kwapińska – powracają z książką, która podbije serca wszystkich dzieci. Długo oczekiwany zbiór opowiadań, "Historie zamiecione pod dywan", pojawi się na półkach księgarni już w maju.

Niezwykły dywan i niesamowite historie

Lilka lubi czekoladowe cukierki i zabawy na śniegu, Antoś uwielbia piłkę nożną i czasem bywa płaczliwą marudą. Sprzeczają się, a potem godzą. Jak każde zwyczajne rodzeństwo. Za to dywan w pokoju Lilki jest zdecydowanie nadzwyczajny! Kryje się pod nim cała masa przedmiotów, sprzątniętych w pośpiechu. Gdy dziewczynka próbuje coś spod niego wyciągnąć, dzieją się dziwne rzeczy - wszystko wkoło zaczyna wirować i Lilka trafia w inną rzeczywistość. W tym równoległym świecie przeżywa przygody, które wywierają wpływ na jej prawdziwe życie. Za każdym razem odkrywa coś nowego i wiele uczy się o sobie i innych. Dzięki temu nie patrzy na świat tak samo jak przedtem.

Reklama

W skład zbioru wchodzą powiązane ze sobą opowieści, które bawią i wzruszają. Pobudzają do refleksji, a zarazem stają się punktem wyjścia do rozmowy o rzeczach ważnych. Tym razem Agnieszka Zimnowodzka i Małgorzata Kwapińska zabierają małych czytelników w niezwykłą podróż, która może stać się okazją do inspirujących przemyśleń.

Ilustracje, które czarują

"Historie zamiecione pod dywan" to fantastycznie napisane opowieści, które nie tylko zachwycają słowem i przykuwają uwagę nietuzinkową fabułą, ale także oczarowują wysmakowaną formą graficzną. Barwne, wspaniale dopasowane ilustracje, pełne ciepła i humoru, subtelnie oddają emocje opowieści. Wprowadzają młodego czytelnika w niezwykły świat przygód głównej bohaterki.

Całość pięknie wydana - w dużym formacie i twardej oprawie - z dbałością o szczegóły sprawia, że jest to pozycja, która może być wspaniałym podarunkiem dla dziecka.

Dane techniczne

Format: 300 x 230 mm

Oprawa: twarda

Liczba stron: 96 

Wiek: 5 - 12

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: książki dla dzieci

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje