Czy powinniśmy bać się zwierząt?

Zaczęło się od zaginięcia kota. Teraz Drue zaczyna rozumieć, że była to zapowiedź największego konfliktu w historii. Cierpliwość zwierząt się wyczerpała – nie będą spokojnie patrzeć, jak ludzie niszczą Ziemię. Królestwo zwierząt wypowiedziało wojnę ludzkości. Udomowione zwierzęta muszą wybrać: przyłączą się do rebelii czy zechcą ocalić ostatnich ludzi na świecie?

Rozstrzygnięcie już 13 września! Wtedy "Dzikie królestwo" Simona Davida Edena trafi do księgarń. To pozycja obowiązkowa, i to nie tylko dla fanów "Spirit Animals"!

Co mówią o "Dzikim królestwie" zagraniczni dziennikarze?

Reklama

"Nie mogłam się oderwać... Serce mi waliło, wstrzymywałam oddech i przeskakiwałam po parę stron, bo nie mogłam wytrzymać napięcia" (Ingrid King, "The Conscious Cat").

"Olśniewające, oryginalne pisarstwo. Książka dla czytelników w każdym wieku, która stawia pytania i może służyć jako ostrzeżenie..." (Virginia McKenna, Born Free Foundation).

"Żadną inną książką nie obdarowałam tylu znajomych" (Sara Goff, Lift the Lid) 

Simon David Eden

jest absolwentem brytyjskiej uczelni Royal College of Art. Wcześniej pisał scenariusze do filmów oraz seriali telewizyjnych (za te ostatnie zbierał nagrody). Tworzył również teksty piosenek i sztuki teatralne. Jego abstrakcyjne obrazy - wystawiane w Londynie, w Nassau na Bahamach i w Pekinie - znaleźć można w różnych prywatnych kolekcjach na całym świecie. Mieszka w rolniczym regionie Anglii - West Sussex - z żoną Heleną, wiernymi kocimi kompanami, Beą i Mosey’em, oraz całą masą dzikich zwierząt, które lubią go odwiedzać. "Dzikie królestwo" to jego pierwsza powieść.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: książki dla dzieci

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje