Wygraj szlafroczek Polsat JIMJAM

Czy podobnie jak bohaterowie "Tygryska Percy’ego i jego opowieści" twoje dziecko nie przepada za niektórymi codziennymi czynnościami? Czy jedną z nich jest wieczorna kąpiel? Weź udział w konkursie i wygraj dla swojej pociechy mięciutki szlafroczek od POLSAT JimJam, dzięki któremu po wyjściu z wanny nie będzie już tak zimno i strasznie!

Bohaterowie bajki "Tygrysek Percy i jego opowieści" - Percy, Sisi, Flap Flap i Jack mają czasami problem z pogodzeniem się z przestrzeganiem niektórych reguł - chodzeniem spać o określonej porze, działaniem zgodnie z planem, współpracą w grupie, czy robieniem, tego, o co ktoś prosi.

Reklama

Ich mądra nauczycielka - Panna Sowa za pomocą wciągających opowieści przenosi swoich uczniów w świat wyobraźni, gdzie wspólnie rozwiązują spotykające ich trudności, w tym także różnego rodzaju lęki i niepokoje, a także niechęć do wykonywania niektórych czynności. W krainie fantazji na czwórkę przyjaciół czekają niesamowite przygody, mnóstwo zabawy i nagroda w postaci uporania się z trapiących ich problemem.

Każdy odcinek tej mądrej i wyjątkowo atrakcyjnej graficznie serii to nowa zagwozdka i wspaniała rozrywka dla najmłodszych widzów. Oglądaj codziennie o 8:30 i 19:15 w POLSAT JimJam!

Co należy zrobić żeby wygrać:

Napisz który z bohaterów bajki "Tygrysek Percy i jego opowieści" jest ulubioną postacią Twojego dziecka i uzasadnij dlaczego. Szlafroczki powędrują do autorów najciekawszych wypowiedzi.

Na zgłoszenia czekamy od 9 grudnia  2014 roku do dnia 23 grudnia  2014 roku do godziny 23:59:59!

Opis prześlij na adres: konkursy.dziecko@firma.interia.pl


Opis nagród:

Nagrodami w konkursie są ciepłe i mięciutkie szlafroczki dziecięce w rozmiarze 116-122 cm. Do wygrania jest 10 szlafroczków - 5 granatowo-zielonych i 5 różowo-szarych.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziesz w naszym REGULAMINIE. 
Dowiedz się więcej na temat: szlafroczki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje