Reklama

• Horoskop: Baran

Unikaj stresu. Dzięki elastyczności pokonasz stojące przed tobą bariery. Nie należy stawiać wszystkiego...

więcej »
    • Horoskop: Byk

Możesz robić nowe projekty. Czas wzrostu poprzez kontakt z ludźmi na stanowiskach. Dążenie do...

więcej »
    • Horoskop: Bliźnięta

Wzrost energii i nieoczekiwane pozytywne sploty okoliczności. Twój umysł zacznie odbierać nowe...

więcej »
    • Horoskop: Rak

Jesteś w fazie rozwoju wewnętrznego. Pojawić się może chęć zaprezentowania się w wyrazisty...

więcej »
    • Horoskop: Lew

Dobry dzień dla wzmożonej akcji! Będziesz doświadczać życia z większą intensywnością niż zazwyczaj....

więcej »
    • Horoskop: Panna

Czas wzmocnienia. Masz szanse przekonać wątpiących do nowego planu. Wyraź w słowach to, co cię...

więcej »
    • Horoskop: Waga

Nowy cykl rozwoju. W swoim umyśle podsumujesz swoje dotychczasowe osiągnięcia. Wpadniesz na...

więcej »
    • Horoskop: Skorpion

Dalekosiężne plany mają szansę na realizację. Wewnętrzne energie będą w pełni podległe twojej woli....

więcej »
    • Horoskop: Strzelec

Pojawi się oryginalność w twoim sposobie myślenia. Ożywią cię tematy zagraniczne. Możesz snuć plany...

więcej »
    • Horoskop: Koziorożec

Jesteś w fazie rozwoju duchowego. Twoje uwagi będą mieć sens, ale lepiej się zastanowić, niż coś...

więcej »
    • Horoskop: Wodnik

Jesteś na mocnej fali twórczości! Z łatwością możesz rozwiązywać nawet skomplikowane łamigłówki....

więcej »
    • Horoskop: Ryby

Chociaż drugorzędne tematy mogą wybić cię z ustalonego kursu, doprowadzisz do finału to, co...

więcej »
    Zmień
    • Baran
    • Byk
    • Bliźnięta
    • Rak
    • Lew
    • Panna
    • Waga
    • Skorpion
    • Strzelec
    • Koziorożec
    • Wodnik
    • Ryby
    • kg lub g
      m lub cm
    więcej na medycyna.interia.pl
  • Leksykon zdrowia

• Wpisz datę pierwszego dnia cyklu - czyli dnia, kiedy pojawiła się miesiączka. Tabelka, którą wówczas zobaczysz, pokaże Twoje dni płodne i niepłodne w obrębie cyklu.

• Reklama

• kg
    • cm

Problem z zajściem w ciążę :/ (40)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 5230

Problem z zajściem w ciążę :/

Napisał(a): Kitkalka -

Od ponad roku staramy się z partnerem o dziecko. Już powoli tracimy nadzieję :/ badania robiliśmy, niby jest ok, a nie jest. Do tego doszedł nam kolejny problem, od jakichś dwóch miesięcy seks sprawia mi ból, lekarz stwierdził, że to wina suchości w pochwie, ale nie pozwolił stosować żelu nawilżającego bo może on dodatkowo blokować plemniki. No i jesteśmy w kropce, bo ja ciągle jestem obolała i zniechęcamy się jeszcze bardziej do starań... znacie jakieś metody na naturalne nawilżenie?

Re: Problem z zajściem w ciążę :/

Napisał(a): Gość -

Kurcze ciężko Ci doradzić.
Może za bardzo się stresujecie tym wszystkim?
Jak często się kochacie? Osobiście odradzam wam codziennie, bo wtedy dajecie mniejsze szanse plemnikom.
Jeśli chodzi o żele to może przespaceruj się jeszcze do innego ginekologa i zapytaj się co on myśli o tym..
pozdrawiam Konrad

Rozmawiałem ze swoja partnerką i ona wspominała o żelu pre seed.
Możesz wiecej na ten temat poczytać na stronce :
http://www.zostacmama.pl/

Ten żel jest bezpieczny i stosując go nie ma problemu z zajściem w ciążę.

~ Konrad

Nie miałam pojęcia,że taki żel istnieje.Na pewno go wypróbuję,gdyż też mam taki problem.Jeszcze dokładnie poczytam o tym,aby wiedzieć dokładnie jak stosować.Ból jest po prostu straszny,a używałam już tyle środków.Mam nadzieję,że ten mi pomoże.
Olka

Napisał(a): deniro32 -

moja żona stosowała ten żel, myślę, że jest na bazie wody, bo ona też miała skłonności do podrażnień a po tym było o niebo lepiej, troszkę on kosztuje, ale warto zainwestować, bo na leki i lekarzy wydawaliśmy więcej bo to zaraz jakaś infekcja itp. w ciąży się też nie baliśmy go stosować, jest jak najbardziej ok.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Problem z zajściem w ciążę :/